RL07S395JR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.9 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL07S395JR36
DigiKeys varenummer
RL07S395JR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL07S395JR36
Beskrivelse
RES 3.9M OHM 1/4W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RL07S395JR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)