RL07S102GRE6 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 632
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
1 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL07S102GRE6
DigiKeys varenummer
541-RL07S102GRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RL07S102GRE6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RL07S102GRE6
Beskrivelse
RES 1K OHM 1/4W 2% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL07S102GRE6 Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)