RH050R0600FC02
DigiKeys varenummer
541-RH050R0600FC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RH050R0600FC02
Beskrivelse
RH-50 .06 1% C02
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
60 mOhms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Modstand
60 mOhms
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Tolerance
±1%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
50W