RH05027R00FE02 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Passive Product
På lager: 187
Datablad
27 Ohms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RH Series
RH05027R00FE02
DigiKeys varenummer
541-RH05027R00FE02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RH05027R00FE02
Beskrivelse
CAP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Modstand
27 Ohms
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Effekt (Watt)
50W