RH050100K0FE02 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 3
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 5
Datablad
Ohmite
På lager: 387
100 kOhms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RH050100K0FE02
DigiKeys varenummer
541-RH050100K0FE02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RH050100K0FE02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 100K OHM 1% 50W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Serie
Funktioner
Fugtresistent
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
100 kOhms
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Effekt (Watt)
50W