RH010270R0FC02
DigiKeys varenummer
541-RH010270R0FC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RH010270R0FC02
Beskrivelse
RH-10 270 1% C02
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
270 Ohms ±1% 12,5W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Modstand
270 Ohms
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Effekt (Watt)
12,5W