RER75FR825PCSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
825 mOhms ±1% 30W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER75FR825PCSL
DigiKeys varenummer
RER75FR825PCSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER75FR825PCSL
Beskrivelse
RES CHAS MNT 0.825 OHM 1% 30W
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Modstand
825 mOhms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
30W
Fejlfrekvens
P (0,1%)
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C