RER70F1620RCSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
162 Ohms ±1% 20W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER70F1620RCSL
DigiKeys varenummer
RER70F1620RCSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER70F1620RCSL
Beskrivelse
RES CHAS MNT 162 OHM 1% 20W
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
1,062" L x 1,080" B (26,97mm x 27,43mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,561" (14,25mm)
Modstand
162 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
20W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C