RER70F10R0MC02 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 56
Vishay Dale
På lager: 3
På lager: 0
10 Ohms ±1% 20W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER70F10R0MC02
DigiKeys varenummer
RER70F10R0MC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER70F10R0MC02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 20W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
1,062" L x 1,080" B (26,97mm x 27,43mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,561" (14,25mm)
Modstand
10 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
20W
Fejlfrekvens
M (1%)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C