RER65F8R87RCSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
8.87 Ohms ±1% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER65F8R87RCSL
DigiKeys varenummer
RER65F8R87RCSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER65F8R87RCSL
Beskrivelse
RES CHAS MNT 8.87 OHM 1% 10W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Modstand
8.87 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
10W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C