RER60F5R11MCSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.11 Ohms ±1% 5W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER60F5R11MCSL
DigiKeys varenummer
RER60F5R11MCSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER60F5R11MCSL
Beskrivelse
RES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 5W
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RER60F5R11MCSL Modeller
Størrelse/dimension
0,600" L x 0,646" B (15,24mm x 16,41mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,51mm)
Modstand
5.11 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
5W
Fejlfrekvens
M (1%)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C