RER60F1800RC02 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
180 Ohms ±1% 5W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER60F1800RC02
DigiKeys varenummer
RER60F1800RC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER60F1800RC02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 180 OHM 1% 5W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Induktionsfri
Mfr
Belægning, hustype
Aluminium
Serie
Monteringsfunktion
Flanger
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,600" L x 0,646" B (15,24mm x 16,41mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,51mm)
Modstand
180 Ohms
Lederudformning
Loddeører
Tolerance
±1%
Pakke/hus
Aksial, Boks
Effekt (Watt)
5W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Klasse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C