RER60F15R0RCSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 190
På lager: 0
Ohmite
På lager: 100
15 Ohms ±1% 5W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER60F15R0RCSL
DigiKeys varenummer
RER60F15R0RCSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER60F15R0RCSL
Beskrivelse
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 5W
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
0,600" L x 0,646" B (15,24mm x 16,41mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,51mm)
Modstand
15 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
5W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C