RER55F6R04RC02 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.04 Ohms ±1% 30W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER55F6R04RC02
DigiKeys varenummer
RER55F6R04RC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER55F6R04RC02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 6.04 OHM 1% 30W
Detaljeret beskrivelse
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Modstand
6.04 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
30W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C