RER55F10R0RC02 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 81
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 1
På lager: 0
10 Ohms ±1% 30W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RER55F10R0RC02
DigiKeys varenummer
541-RER55F10R0RC02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RER55F10R0RC02
Beskrivelse
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 30W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Induktionsfri
Mfr
Belægning, hustype
Aluminium
Serie
Monteringsfunktion
Flanger
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Modstand
10 Ohms
Lederudformning
Loddeører
Tolerance
±1%
Pakke/hus
Aksial, Boks
Effekt (Watt)
30W
Fejlfrekvens
R (0,01%)
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Klasse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Kvalifikation
Driftstemperatur
-55°C – 250°C