RE75N21R0C02
DigiKeys varenummer
541-RE75N21R0C02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RE75N21R0C02
Beskrivelse
NH-50 21 1% RE75N21R0 C02
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21 Ohms ±1% 30W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Mfr
Funktioner
Induktionsfri
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,968" L x 1,140" B (49,99mm x 28,96mm)
Modstand
21 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,625" (15,87mm)
Tolerance
±1%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
30W
Pakke/hus
Aksial, Boks
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Klasse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C