RE70G2000C02
DigiKeys varenummer
541-RE70G2000C02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RE70G2000C02
Beskrivelse
RH-25 200 1% RE70G2000 C02
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 Ohms ±1% 20W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Mfr
Belægning, hustype
Aluminium
Serie
Monteringsfunktion
Flanger
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,062" L x 1,080" B (26,97mm x 27,43mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,561" (14,25mm)
Modstand
200 Ohms
Lederudformning
Loddeører
Tolerance
±1%
Pakke/hus
Aksial, Boks
Effekt (Watt)
20W
Klasse
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Kvalifikation
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C