RE65G30R0C02
DigiKeys varenummer
541-RE65G30R0C02-ND
Producenter
Producentens varenummer
RE65G30R0C02
Beskrivelse
RH-10 30 1% RE65G30R0 C02
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Ohms ±1% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,800" B (19,05mm x 20,32mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,405" (10,29mm)
Modstand
30 Ohms
Tolerance
±1%
Effekt (Watt)
10W
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C