RCWL0805R150JMEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 11.803
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
150 mOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCWL0805R150JMEA
DigiKeys varenummer
RCWL.15ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCWL0805R150JMEA
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCWL0805R150JMEA Modeller
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)