RCWL0603R680JNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 9.317
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 4.230
Datablad
Direkte
YAGEO
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
680 mOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCWL0603R680JNEA
DigiKeys varenummer
RCWL.68DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCWL0603R680JNEA
Beskrivelse
RES 0.68 OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCWL0603R680JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)