RCWE251247L0FNEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCWE251247L0FNEA |
Beskrivelse | RES 0.047 OHM 1% 2W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 19 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 47 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RCWE251247L0FNEA Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Klassificeringer AEC-Q200 |
Tolerance | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm) |
Effekt (Watt) | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |