RCWE251247L0FNEA
DigiKeys varenummer
541-RCWE251247L0FNEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCWE251247L0FNEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCWE251247L0FNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCWE251247L0FNEA
Beskrivelse
RES 0.047 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
47 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCWE251247L0FNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)