RCWE251240L0FNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
40 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCWE251240L0FNEA
DigiKeys varenummer
RCWE251240L0FNEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCWE251240L0FNEA
Beskrivelse
RES 0.04 OHM 1% 2W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCWE251240L0FNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)