RCWE2010R150FKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
150 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCWE2010R150FKEA
DigiKeys varenummer
RCWE2010R150FKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCWE2010R150FKEA
Beskrivelse
RES 0.15 OHM 1% 1W 2010
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCWE2010R150FKEA Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)