RCV2512200KFKEGAT
DigiKeys varenummer
541-RCV2512200KFKEGATTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV2512200KFKEGATCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RCV2512200KFKEGAT
Beskrivelse
RCV2512-AT 100 200K 1% E67 E3
Detaljeret beskrivelse
200 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)