RCV201020M0JNEFAT
DigiKeys varenummer
541-RCV201020M0JNEFATTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV201020M0JNEFATCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCV201020M0JNEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV201020M0JNEFAT
Beskrivelse
RES 20M OHM 5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
20 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCV201020M0JNEFAT Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)