RCV201010M0FKEFAT
DigiKeys varenummer
541-RCV201010M0FKEFATTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV201010M0FKEFATCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCV201010M0FKEFATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV201010M0FKEFAT
Beskrivelse
RES 10M OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCV201010M0FKEFAT Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, højspænding, fugtbestandig
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)