RCV12064M99FKEA
DigiKeys varenummer
BC2837TR-ND - Tape & Reel (TR)
BC2837CT-ND - Afskåret tape (CT)
BC2837DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV12064M99FKEA
Beskrivelse
RES SMD 4.99M OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
4.99 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Højspænding Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCV12064M99FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)