RCV12064M70FKEA
DigiKeys varenummer
541-3902-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-3902-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-3902-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV12064M70FKEA
Beskrivelse
RES 4.7M OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
4.7 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Højspænding Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCV12064M70FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)