RCV1206220KFKEA
DigiKeys varenummer
541-RCV1206220KFKEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV1206220KFKEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCV1206220KFKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV1206220KFKEA
Beskrivelse
RES 220K OHM 1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Højspænding Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RCV1206220KFKEA Modeller
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)