RCV0805680KJNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 5.373
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
TE Connectivity Passive Product
Opgradering
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
680 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCV0805680KJNEA
DigiKeys varenummer
BC2820TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCV0805680KJNEA
Beskrivelse
RES SMD 680K OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCV0805680KJNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)