RCV0805301KFKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 23.587
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
På lager: 5
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
301 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCV0805301KFKEA
DigiKeys varenummer
BC2807TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCV0805301KFKEA
Beskrivelse
RES SMD 301K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCV0805301KFKEA Modeller
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)