RCV08052M20JNEA
DigiKeys varenummer
541-RCV08052M20JNEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV08052M20JNEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCV08052M20JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV08052M20JNEA
Beskrivelse
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
2.2 MOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCV08052M20JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)