RCV08052M20FKEA
DigiKeys varenummer
541-RCV08052M20FKEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCV08052M20FKEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCV08052M20FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCV08052M20FKEA
Beskrivelse
RCV0805 100 2M2 1% ET1 E3
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm
Funktioner
Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)