RCV08052M20FKEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCV08052M20FKEA |
Beskrivelse | RCV0805 100 2M2 1% ET1 E3 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2.2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Højspænding Tykfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Højspænding |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |