RCS0805732RFKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
732 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCS0805732RFKEA
DigiKeys varenummer
RCS0805732RFKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCS0805732RFKEA
Beskrivelse
RES SMD 732 OHM 1% 1/2W 0805
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RCS0805732RFKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)