RCS08056K20JNEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 2.401
Datablad
Panasonic Industry
Similar
6.2 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCS08056K20JNEA
DigiKeys varenummer
RCS08056K20JNEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCS08056K20JNEA
Beskrivelse
RES SMD 6.2K OHM 5% 1/2W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCS08056K20JNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)