RCS080547R0FKEA
DigiKeys varenummer
541-10540-2-ND - Tape & Reel (TR)
541-10540-1-ND - Afskåret tape (CT)
541-10540-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCS080547R0FKEA
Beskrivelse
RES 47 OHM 1% 3/4W 0805
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCS080547R0FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)