RCS0805412KFKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
412 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCS0805412KFKEA
DigiKeys varenummer
RCS0805412KFKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCS0805412KFKEA
Beskrivelse
RES SMD 412K OHM 1% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RCS0805412KFKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)