RCS08051K21FKEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCS08051K21FKEA |
Beskrivelse | RES 1.21K OHM 1% 3/4W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.21 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RCS08051K21FKEA Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |