RCS060314K7FKEA
DigiKeys varenummer
541-RCS060314K7FKEATR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RCS060314K7FKEACT-ND - Afskåret tape (CT)
541-RCS060314K7FKEADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RCS060314K7FKEA
Beskrivelse
RES 14.7K OHM 1% 1/2W 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCS060314K7FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)