RCS04024R70JNED | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCS04024R70JNED |
Beskrivelse | RES 4.7 OHM 5% 1/3W 0402 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.7 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RCS04024R70JNED Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,016" (0,40mm) |