RCP2512W82R0JET kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
82 Ohms ±5% 3,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCP2512W82R0JET
DigiKeys varenummer
RCP2512W82R0JET-ND
Producenter
Producentens varenummer
RCP2512W82R0JET
Beskrivelse
RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCP2512W82R0JET Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 155°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,64mm)