RCP2512W110RGWB
DigiKeys varenummer
RCP2512W110RGWB-ND
Producenter
Producentens varenummer
RCP2512W110RGWB
Beskrivelse
RES SMD 110 OHM 2% 3.5W 2512
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±2% 3,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCP2512W110RGWB Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 155°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,64mm)