RCP2512B330RGEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
330 Ohms ±2% 3,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCP2512B330RGEA
DigiKeys varenummer
RCP2512B330RGEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCP2512B330RGEA
Beskrivelse
RES SMD 330 OHM 2% 3.5W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCP2512B330RGEA Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,64mm)