RCL1225113RFKEG
DigiKeys varenummer
RCL1225113RFKEG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL1225113RFKEG
Beskrivelse
RES SMD 113 OHM 2W 2512 WIDE
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
113 Ohms ±1% 2W Chipmodstand Bred 2512 (6432 metrisk), 1225 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCL1225113RFKEG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
Bred 2512 (6432 metrisk), 1225
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,248" B (3,20mm x 6,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)