RCL121827R4FKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
27.4 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCL121827R4FKEK
DigiKeys varenummer
RCL121827R4FKEK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL121827R4FKEK
Beskrivelse
RES SMD 27.4 OHM 1W 1812 WIDE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RCL121827R4FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,181" B (3,20mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)