RCL121813R7FKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
13.7 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1812 (4532 metrisk), 1218 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RCL121813R7FKEK
DigiKeys varenummer
RCL121813R7FKEK-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL121813R7FKEK
Beskrivelse
RES SMD 13.7 OHM 1W 1812 WIDE
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RCL121813R7FKEK Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Bred 1812 (4532 metrisk), 1218
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,181" B (3,20mm x 4,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)