RCL0612280RFKEA
DigiKeys varenummer
RCL0612280RFKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RCL0612280RFKEA
Beskrivelse
RES 280 OHM 1% 1W 1206 WIDE
Detaljeret beskrivelse
280 Ohms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RCL0612280RFKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)