RCL061215K0FKEA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RCL061215K0FKEA |
Beskrivelse | RES 15K OHM 1% 1W 1206 WIDE |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 15 kOhms ±1% 1W Chipmodstand Bred 1206 (3216 metrisk), 0612 Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RCL061215K0FKEA Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,126" B (1,60mm x 3,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |